در باره ما

هر بار دستی به زور و خشم بر روی کودکی بلند می شود آرزو می کنم کاش می توانستم با صدای بلند فریاد بزنم کودکان را دوست بداریم! به آن ها احترام بگذاریم! قلب سرشار از زندگی شان را جریحه دار نکنیم!

اگر چه صدای مرا بسیاری از دست هایی که بر روی کودکان بلند شده اند یا خشم هایی که به ناروا بر نوجوانان رفته است نمی شنوند، اما وب نوشته هایم فریاد خاموشی هستند که صدای مرا به تمام مردم دنیا می رسانند. امید دارم مطالعه هر مطلب، هر نکته و هر راهکار، آرامشی فراهم سازد برای والدین و کمی پایین تر بیاورد دست های خشمگین را به شوق نوازش کودکی.

آمین.

هدف بنیادین وب سایت فرزندپروری این است که گامی هر چند کوچک جهت ارتقاء اطلاع رسانی در حوزه روانشناسی کودک و نوجوان بردارد. به این منظور مقالات علمی جدید و کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. به علاوه برای دستیابی ساده تر به موضوعات، مطالب در چند بخش عمده شامل آزمون ها، اختلالات روانشناختی، اختلالات یادگیری، ارتقاء توانمندی های شناختی و هوشی، تربیت عاطفی و شخصیت پردازی، فرزندپروری و کودکان استثنایی ارائه می شوند. علاقمندان می توانند در بخش نظرات، سوالات خود را مطرح نمایند تا متخصصان کودک و نوجوان به آن ها پاسخ بدهند.

 از دیگر اهداف این وب سایت معرفی روانشناسان کودک و نوجوان مجرب می باشد تا والدین و سایر علاقمندان بتوانند به راحتی متخصص مورد نظر خود را یافته و در صورت تمایل به او مراجعه نمایند. به این ترتیب کاربران می توانند از بهترین خدمات روانشناختی برای کودکان و نوجوانان برخوردار شوند و اطمینان یابند که با فرد مناسبی مشورت می کنند.

تلاش شده است  نویسندگان و گردآورندگان مطالب از جمله مجرب ترین و مطلع ترین افراد در زمینه روانشناسی کودک و نوجوان کشور باشند تا مخاطبان بتوانند با طیب خاطر از مطالب ارائه شده استفاده نمایند.

اسما عاقبتی، دکتری روانشناسی بالینی، متخصص کودک و نوجوان

مطالب مارا در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

telegram.me/ravannews

instagram.com/ravannews

10 thoughts on “در باره ما

  1. با سلام
    از سایت علمی و اموزنده بسیار لذت بردم و واقعاً خلاء چینی سایت هایی احساس می شد و خوشحالم که بالاخره کسانی به صورت علمی به ریشه نابهنجاری ها پرداختند.
    آرزوی موفقیت دارم

  2. با سلام.میخواستم بدونم خ دکتر عاقبتی کارگاه کودک هم در این کلینیک برای فارغالتحصیلان روانشناسی میزارن.ممنونم از سایت بسیار عالی و پربار شما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *