در باره ما

هر بار دستي به زور و خشم بر روي كودكي بلند مي شود آرزو مي كنم كاش مي توانستم با صداي بلند فرياد بزنم كودكان را دوست بداريم! به آن ها احترام بگذاريم! قلب سرشار از زندگي شان را جريحه دار نكنيم!

اگر چه صداي مرا بسياري از دست هايي كه بر روي كودكان بلند شده اند يا خشم هايي كه به ناروا بر نوجوانان رفته است نمي شنوند، اما وب نوشته هايم فرياد خاموشي هستند كه صداي مرا به تمام مردم دنيا مي رسانند. اميد دارم مطالعه هر مطلب، هر نكته و هر راهكار، آرامشي فراهم سازد براي والدين و كمي پايين تر بياورد دست هاي خشمگين را به شوق نوازش كودكي.

آمين.

هدف بنيادين وب سايت فرزندپروري اين است كه گامي هر چند كوچك جهت ارتقاء اطلاع رساني در حوزه روانشناسي كودك و نوجوان بردارد. به اين منظور مقالات علمي جديد و كاربردي را در اختيار كاربران خود قرار مي دهد. به علاوه براي دستيابي ساده تر به موضوعات، مطالب در چند بخش عمده شامل آزمون ها، اختلالات روانشناختي، اختلالات يادگيري، ارتقاء توانمندي هاي شناختي و هوشي، تربيت عاطفي و شخصيت پردازي، فرزندپروري و كودكان استثنايي ارائه مي شوند. علاقمندان مي توانند در بخش نظرات، سوالات خود را مطرح نمايند تا متخصصان كودك و نوجوان به آن ها پاسخ بدهند.

 از ديگر اهداف اين وب سايت معرفي روانشناسان كودك و نوجوان مجرب مي باشد تا والدين و ساير علاقمندان بتوانند به راحتي متخصص مورد نظر خود را يافته و در صورت تمايل به او مراجعه نمايند. به اين ترتيب كاربران مي توانند از بهترين خدمات روانشناختي براي كودكان و نوجوانان برخوردار شوند و اطمينان يابند كه با فرد مناسبي مشورت مي كنند.

تلاش شده است  نويسندگان و گردآورندگان مطالب از جمله مجرب ترين و مطلع ترين افراد در زمينه روانشناسي كودك و نوجوان كشور باشند تا مخاطبان بتوانند با طيب خاطر از مطالب ارائه شده استفاده نمايند.

اسما عاقبتی، دکتری روانشناسی بالینی، متخصص کودک و نوجوان

مطالب مارا در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

telegram.me/ravannews

instagram.com/ravannews

10 thoughts on “در باره ما

  1. با سلام
    از سایت علمی و اموزنده بسیار لذت بردم و واقعاً خلاء چینی سایت هایی احساس می شد و خوشحالم که بالاخره کسانی به صورت علمی به ریشه نابهنجاری ها پرداختند.
    آرزوی موفقیت دارم

  2. با سلام.میخواستم بدونم خ دکتر عاقبتی کارگاه کودک هم در این کلینیک برای فارغالتحصیلان روانشناسی میزارن.ممنونم از سایت بسیار عالی و پربار شما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *